دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 • آزمایشگاههای تحت پوشش
 • مراکز مشاوره ازدواج
 • مراکز مشاوره بیماری رفتاری
 • مراکز روانپزشکی جامعه نگر
 • مراکز واکسیناسیون
 • آگهی ها و اطلاعیه ها
 • تماس با ما
img_yw_news
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

افتتاحیه برنامه سفیران سلامت دانش آموزی توسط واحد آموزش و ارتقای سلامت و با همکاری آموزش و پرورش منطقه 18

افتتاحیه  برنامه سفیران سلامت دانش آموزی و برگزاری مراسم پیشگیری از دیابت در  مدسه ی صفا  توسط واحد آموزش و ارتقای سلامت و با همکاری آموزش و پرورش منطقه 18 با توجه به اهمیت و لزوم خودمراقبتی در ارتقای سطح سلامت مردم و نیز ترویج سبک زندگی سالم، واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت غرب تهران در تاریخ 96/08/29، افتتاحیه ی برنامه ی سفیران سلامت  دانش آموزی و همچنین مراسم پیشگیری از دیابت را در مدسه ی صفا برگزار کرد. در این جلسه که با حضور مدیر، معاونان، معلمان و دانش آموزان مدرسه برگزار شد؛ خانم مرادی زرده؛ کارشناس آموزش مرکز بهداشت غرب تهران، در خصوص پتانسیل های موجود برای ارتقای سلامت کارمندان، اولیاء و    دانش آموزان مطالبی را ارائه کردند. همچنین افتتاحیه برنامه ی سفیران سلامت دانش آموزی نیز با حضور 90 سفیر ... ..

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

برگزاری کارگاه ازدواج و مهارت های ارتباطی در مرکز بهداشت غرب

کارگاه ازدواج و مهارت های ارتباطی مورخ 96/8/22در مرکز بهداشت غرب برگزار شد.           با توجه به اهمیت برگزاری برنامه های سلامت جوانان و  به منظور ارتقای آگاهی دانشجویان کارگاه ازدواج و مهارت های ارتباطی با حضور دانشجویان  در مورخ 22-8-96 توسط واحد سلامت نوجوانان ، جوانان و مدارس مرکز بهداشت غرب در سالن نور این مرکز برگزار شد. در این کارگاه با محوریت ازدواج سالم و با رویکرد انتخاب آگاهانه مطالبی در خصوص آموزش پیش از ازدواج، فواید ازدواج، اصول فرایند آشنایی، اثرات مثبت ازدواج بر سلامت، معیارهای انتخاب همسر و .... بیان شد و کارگاه با پرسش و پاسخ و تبادل اطلاعات در ساعت 12 به پایان رسید.       ..

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

برگزاری کمیته اجرایی بحران بهداشت روان در مرکز بهداشت غرب تهران

برگزاری کمیته اجرایی بحران بهداشت روان در مرکز بهداشت غرب تهران به دنبال زلزله اخیر در غرب کشور و انتقال شماری از مصدومان به بیمارستانهای تهران، کمیته اجرایی بحران بهداشت روان مرکز بهداشت غرب تهران در روز سه شنبه 96/8/23با حضور ریاست محترم مرکز بهداشت غرب خانم دکتر هاله احمد نیا وسرپرستان واحدهای بیماریهای غیرواگیر وروان ، آموزش ، بیماریهای واگیر ، گسترش ،مدارس ،دهان و دندان و بهداشت خانواده و واحد اداری در دفتر ریاست مرکز تشکیل شد ودر مورد آموزش و اطلاع رسانی به گروههای هدف (درون و برون سازمانی)، و اقدامات اجرایی جهت پوشش بیمارستانهای  علوم پزشکی ایران درارائه خدمات بهداشت روان صحبت  وبرنامه ریزی شد.       ..

      

      

   

   
 • AWT IMAGE

  بیماری های غیر واگیر   امور آزمایشگاهها   مبارزه با بیماری های واگیر   

  بهداشت مدارس و جوانان  بهداشت دهان و دندان   بهداشت خانواده
  بهداشت حرفه ای   گسترش شبکه   امور مالی
  روابط عمومی   AWT IMAGE  AWT IMAGE
  آموزش مردمی امور داروییآموزش پرسنل

 
زیربخش سازمانی
شماره سه