دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱۰/۱۵ | 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران:مراسم تکریم و معارفه مدیران توسعه سرمایه انسانی و امور عمومی دانشگاه روز شنبه 14 دی ماه 1392 با حضور دکتر مشکینی معاون توسعه دانشگاه و جمعی از مسؤلین و پرسنل این معاونت برگزار گردید.

 در این مراسم ابتدا دکتر مشکینی معاون مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن تبریک ایام  ربیع و تقدیر از زحمات و تلاشهای مخلصانه همه مدیران و کارشناسان حوزه معاونت توسعه اظهار داشت: فعالیت در جایگاه معاونت توسعه دشوار ولی ارزشمند است، چرا که به نوعی با  مدیریت سرمایه های انسانی ، فیزیکی و مالی در آمیخته است. این معاونت می بایست هم نیازها و خواسته های پرسنل را در نظر بگیرد، هم منابع و منافع دانشگاه را لحاظ کند.

وی تصریح کرد: یکی از جایگاههای مهم معاونت توسعه که با اکثر واحدها به طور مستقیم در تماس می باشد، قسمت مدیریت توسعه نظارت و امور عمومی می باشد. مهندس اعظمی از زمان احیای دانشگاه حضور معنوی و ارزشمندی در دانشگاه داشت و از خدمات بسیار خوب ایشان بهره مند شدیم. از این پس نیز از مشاوره های ایشان استفاده خواهیم کرد و امیدواریم عدم حضور فیزیکی ایشان موقتی بوده و در سال 93 به آغوش دانشگاه بازگردند.

معاون مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن بیان این مطلب که مهندس ریاضت نیز فردی کاردان و با سابقه طولانی در ستاد وزارت بهداشت می باشد،گفت: وی سکانداری مدیریت توسعه نظارت و امور عمومی دانشگاه را بر عهده گرفته است که امیدواریم با همکاری پرسنل موجب پیشرفت امور در این حوزه  و ارائه خدمات مطلوبی به واحدها گردند.

 وی همچنین از زحمات دکتر افتخاری سرپرست سابق مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه که در زمان مسؤلیت خود، در سخت ترین شرایط دانشگاه، با همت و صبوری توانستند این دوره را طی کنند،  تقدیر وتشکر نمود و  ابراز امیدواری کرد از تجربیات ارزشمند ایشان در واحدهای دیگر دانشگاه استفاده گردد.

 در ادامه دکتر افتخاری سرپرست اسبق مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه ضمن تشکر از همراهی و همکاری کلیه همکاران این حوزه اظهار داشت: نهایت توان خود را بکار بردم تا دانشگاه در زمانی که با شرایط سخت ودشواری روبرو بود، هم خدمت گیرندگان و هم ارائه دهندگان خدمات در یک فضای آرامش به سر برند تا شرایط سپری شود و این سکان به دست کسی سپرده شود که توانمند باشد و دانشگاه راه به سر منزل مقصود خود برساند.

وی افزود: باید در نظر داشت همه ما به این منظور اینجا جمع شده ایم تا با سربلندی، سرافرازی و پایداری، دانشگاه علوم پزشکی ایران را از نو بسازیم.

دکتر افتخاری گفت: امیدوارم همه کاستی های من را ببخشید ومن خوشحالم از اینکه دوستان و همدلان خوبی دارم.

در ادامه مهندس سعید اعظمی سرپرست سابق مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی دانشگاه ضمن تشکر از همکاران و خیر مقدم به مهندس ریاضت اظهار داشت: با توجه به توانایی مهندس ریاضت امیداورم با عنایت و کمک خدواند متعال اشکالات قبلی جبران شود و  شاهد پیشرفت چشمگیر معاونت نظارت و توسعه امور عمومی دانشگاه باشیم.

 سپس دکتر کریمی سرپرست مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از دکتر افتخاری که از زمان احیای دانشگاه با کمبود امکانات ، در جهت ارائه خدمت به مراجعین نهایت توان خود را بکاربرد، گفت: با توجه به اینکه ایشان موانع و مشکلات را می شناسند، تقاضا می کنیم ما را در راستای پیشبرد اهداف والای دانشگاه یاری نمایند تا بتوانیم دانشگاه علوم پزشکی ایران را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

وی ضمن تشکر ازحسن اعتماد دکتر مشکینی اظهار کرد: امیدوارم بتوانم پاسخ این اعتماد را به نحو احسن و با همکاری همه همکاران محترم بدهم.

در ادامه این برنامه مهندس ریاضت سرپرست جدید مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی دانشگاه گفت: پذیرش این مسؤلین سنگین و سخت بود،اما با وجود دکتر مشکینی بعنوان فردی که شخصیت اداری و کاری من در حضور ایشان و همکاران ستاد شکل گرفت و همچنین محیط بسیار دوستانه و تؤام با صمیمیت مراتشویق کرد تا این مسؤلیت سنگین را بپذیرم.

 سرپرست مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی دانشگاه افزود: از خداوند متعال یاری می طلبم تا با تلاش همکاران این معاونت و با در نظر گرفتن وضعیت موجود و محدودیتها، دانشگاه علوم پزشکی ایران را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

علی سرابی مدیر بودجه دانشگاه نیز ضمن تشکر از زحمات مهندس اعظمی گفت: وی در دوران احیا زحمات زیادی را متقبل شد که بر هیچکس پوشیده نیست و خاطرات خوب ایشان همیشه در قلب ما می باشد و برای ایشان آرزوی سلامت و موفقیت داریم.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 179 بار   |   دفعات چاپ: 60 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر