دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

تور و اماکن اقامتی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۱ | 


AWT IMAGE


طبق اطلاعیه اداره رفاه دانشگاه

سهمیه های آزادشده مشهد و رامسر 

بر روی سامانه تسهیلات رفاهی قابل رویت می باشد .

برای استفاده از سهمیه ها می بایست یکسال از سفر قبلی شما گذشته باشد .

 قابل توجه کلیه همکاران محترم

درخصوص شرایط و ضوابط استفاده از سفرهای اقامتی و زیارتی . . . . . . . .

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::تذکرخیلی مهم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

طبق اطلاعیه مدیریت و توسعه امورعمومی دانشگاه ، پرسنل مجاز به تماس با اداره رفاه دانشگاه نبوده و فقط می بایست از طریق واحدرفاهی بیمارستان سوالات خود را پیگیری نمائید .

1-لطفا از هرگونه تماس با اداره رفاه دانشگاه جدا خودداری فرمائید . . . . . . . .

2-جهت ورود به اماکن اقامتی ، می بایست حتما حتما نفر اصلی حضور داشته باشد . . . . . . . . . .

3-پس از ثبت نام در اماکن اقامتی ، اطلاعات شما به طور سیستمی برای هتل ارسال می گردد .  جهت ورود به هتل می بایست شناسنامه نفراصلی و همراهان همراه داشته باشید.....

4-حتما حتما می بایست تمام همراهان خود را جهت سفر به اماکن اقامتی در سامانه ثبت نام نمائید در غیر اینصورت هتل از پذیرش آنها خودداری خواهد کرد . . . . . . . . . . . . . . . .

5-حتما حتما می بایست همراهان بالای 4 سال خود را در لیست همراهان در سامانه رفاهی ثبت نام کنید در غیر اینصورت از ورود آنها  به هتل جلوگیری خواهد شد . . . . . . . . . . . . . . . .

6-به هیچ عنوان سفر خود را با همکاران دیگر جابجا نکنید در صورت مراجعه به هتل از ورود شما جلوگیری شده و نام شما کلا از سامانه رفاهی حذف خواهد شد . . . . . . . . . .

7-لطفا به  مکان و تاریخ سفر خود دقت نمائید ، بعد از ثبت نام به هیچ عنوان تاریخ و مکان سفر شما قابل تغییر و جابجایی نخواهد بود . . . . . . . . . . . . . . . . . .

8-بعد از واریز پول و نهایی کردن ثبت نام ، به هیچ عنوان نمی توانید نفر جدیدی به همراهان اضافه کنید . . . . . . . . . .

9-در صورت انصراف از سفر ،  پول واریزی شما قابل برگشت نخواهد بود . . . . . . . . . . . . . . . .

10-پرسنلی که سفر خود را کنسل می کنند ، تا یکسال مجاز به استفاده از سهمیه اقامتی نخواهند بود مگراینکه 20 روز قبل از کنسل کردن به واحدرفاهی اطلاع دهندتا مجاز به ثبت نام در دوره بعد باشند .

11-لطفا در انتخاب سفرهای خود دقت نمائید ، بازای هر کنسلی که انجام می دهید ، از سهمیه های بعدی بیمارستان کسر می گردد . . . . . . . . . . . . . . .

12-در صورت رعایت نکردن قوانین ، سهمیه های رفاهی بیمارستان از طریق اداره رفاه دانشگاه حذف خواهد شد.


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::درخصوص اماکن اقامتی و زیارتی:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


 

1. هزینه اقامت در هتل آپارتمان ابرار(مشهد) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا2 نفر) و هر نفر 1.200.000 ریال و صرفا" با پرداخت از طریق سامانه می باشد.

هزینه اقامت برای افرادزیر4 سال رایگان میباشد.

هتل امکانات پخت و پز ندارد  .  صبحانه، ناهار و شام بصورت منو انتخابی سرو می گردد.

ساعت ورود به هتل  ساعت 14   و ساعت خروج از هتل  12 می باشد.

2. هزینه اقامت در مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران (رامسر) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 3 نفر) هر نفر 500.000 ریال و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر4 سال رایگان میباشد . هتل امکانات پخت و پز دارد .

ضمناً فقط وعده غذایی صبحانه سرو می گردد.

ساعت ورود 13 و ساعت خروج 10 صبح می باشد.

3. هزینه اقامت در هتل بوستان (سرعین) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 2 نفر) و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه 3.000.000 ریال می باشد.

هزینه اقامت برای افرادزیر4 سال رایگان میباشد.

هتل امکانات پخت و پز ندارد صبحانه، ناهار و شام بصورت بوفه سرو می گردد.

ساعت ورود به هتل ساعت 14 و ساعت خروج از هتل ساعت  12 می باشد.

4.      در صورت انصراف متقاضیان ، عدم ثبت نام به موقع برندگان قرعه کشی و یا عدم وجود متقاضی برای تاریخ خاص ، سهمیه ها بصورت سهمیه آزاد (با همان هزینه سهمیه های اصلی) در سامانه قابل رؤیت برای کارکنان دانشگاه بوده و کلیه متقاضیان (در صورتی که در یکسال گذشته از هیچگونه از تسهیلات اقامتی استفاده نکرده باشند) می‌توانند بدون قرعه کشی نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام نمایند.

5.      مهلت ثبت نام سهمیه ها حداکثر تا 15 روز قبل از شروع دوره پایان می پذیرد. شایان ذکر است برندگانی که نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام می‌نمایند همزمان با ثبت همراهان خود
بایست هزینه مربوطه را از طریق درگاه اینترنتی سامانه واریز، و معرفینامه دریافت نمایند در غیر اینصورت سهمیه لغو خواهد شد.

6.       معرفینامه های صادره نیازی به مهر و امضا از طرف اداره رفاه ندارد و اطلاعات کلیه متقاضیان به محض ثبت نام و پرداخت نهایی از طریق سامانه برای پذیرش هتل قابل رؤیت بوده، و تاریخ های ثبت نام شده غیر قابل جابجایی و هزینه واریزی (با هر دلیل) غیر قابل استرداد می باشد لذا همکاران محترم با دقت و برنامه ریزی لازم نسبت به انتخاب سهمیه مورد نظر و ثیت همراهان خود اقدام فرمایند.

7.      میهمانانی که اسامی آنها در سامانه ثبت می گردد در صورت بروز حوادث احتمالی تحت پوشش بیمه مسئولیت مجتمع می‌باشند لذا هرگونه تغییر اسامی، کاهش یا افزایش تعداد نفرات معرفینامه پس از پرداخت وجه امکانپذیر نمی‌باشد؛ و پذیرش فقط مطابق اسامی مندرج در معرفینامه می‌باشد.

8.      مؤکدا" اعلام می‌گردد حضور خود کارمند هنگام پذیرش و در طول مدت اقامت و همراه داشتن شناسنامه کارمندوکلیه همراهان الزامی است. در غیر اینصورت مسئولیت عدم پذیرش و عدم بازگشت وجه پرداختی با خود مسافر می باشد.

تاریخ خبر   95/12/07کد امنیتی را در کادر بنویسید    
کلیدواژه ها: اماکن | اقامتی | سفر | زیارتی | تور | تفریحی |

دفعات مشاهده: 1496 بار   |   دفعات چاپ: 38 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر