دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه مابین معاونت بهداشتی دانشگاه، پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه و شرکت خودروسازی سایپا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۱۷ | 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران : تفاهم نامه سه جانبه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران، پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه او شرکت خودروسازی سایپا در تاریخ 10 تیر ماه 1396 به امضاء دکتر جنیدی معاون بهداشتی، دکتر خمسه رئیس پژوهشکده غدد و مهندس مهدی معاون منابع انسانی شرکت سایپا رسید.
در ابتدا دکتر جنیدی معاون بهداشتی دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از مهیا شدن زمینه های همکاری بین دانشگاه و صنعت، این تفاهم نامه را اولین تفاهم نامه منعقد شده در حوزه دانشگاه ایران با سایپا دانست و گفت : با توجه به قرار گرفتن شرکت سایپا در حوزه تحت پوشش این معاونت ، ما با هدف حفظ و ارتقاء سلامت کارگران ، آمادگی ارائه خدمت به 12 هزار نفر پرسنل شاغل در آن شرکت را در حوزه های آموزشی، تحقیقاتی، بهداشتی و درمانی داریم.
دکتر جنیدی همچنین در خصوص امکان عقد تفاهم نامه در خصوص همکاری های مشترک حوزه های مختلف با شرکت سایپا اعلام آمادگی نمود که مورد استقبال نمایندگان شرکت سایپا نیز قرار گرفت.
در ادامه مهندس مهدی معاون منابع انسانی سایپا با تاکید بر لزوم استفاده از یافته های پژوهش و بهره مند شدن جامعه هدف از نتایج تحقیقات و مطالعات ، و نیز در خصوص خدمات پیشگیری و درمانی در زمینه بهداشت و درمان پرسنل سایپا با هدف حفظ سلامت کارگران و کاهش آسیبهای شغلی، مطالبی را ارائه نمودند.
سپس دکتر خمسه رئیس پژوهشکده غدد گفت : اگر چه ذات فعالیتهای پژوهشکده ، انجام امور تحقیقاتی – پژوهشی است ، لیکن هدف اول ما در این پژوهشکده پیشگیری و شناسایی به موقع بیماریهای غیر واگیر و انجام مداخلات درمانی به هنگام می باشد.
در پایان ، این تفاهم نامه در 11 بند شامل تعهدات معاونت بهداشتی، 5 بند تعهدات پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم و 6 بند تعهدات شرکت سایپا به امضاء طرفین رسید.


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
کلیدواژه ها: انعقاد تفاهم نامه سه جانبه مابین معاونت بهداشتی دانشگاه | پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه و شرکت خودروسازی سایپا |

دفعات مشاهده: 240 بار   |   دفعات چاپ: 27 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر